REFERENCE

Děkuji vám všem za projevenou důvěru a jsem moc ráda, když jste s mojí prací spokojeni...

H. Weisfeitová

Již 15 let jsme klienty paní Ivany Reginy Kupcové Sádlové. Protože pocházíme z Č. Budějovic, velmi často nám pomáhá na dálku. Dokáže s neuvěřitelnou přesností určit jak zdravotní a psychický stav, tak veškeré problémy... Před rokem nám pomohla v Rakousku /kde pracujeme/ vyřešit problémy s bydlením a našla nám rodinný dům. Určila jeho polohu a přímo nás navigovala. Pro zajímavost.. první nemovitost ve Vídni nám rozmluvila, což se posléze potvrdilo jako pravda. Jasnovidná přesnost a schopnosti paní Ivany Reginy jsou pro nás naprosto nepochopitelné. Její loajalita a vstřícnost je její velkou doménou. Její služby doporučuji.

Radek Suchý

Tímto bych chtěl poděkovat za služby paní Reginy. Nutno napsat, že za svůj život jsem spolupracoval s mnoha astrology i věštci. Po mnoha konzultacích s paní Reginou, ale musím uznat, že je ve svém oboru absolutně na špici. To co dokazuje lze jen těžko popsat. Je naprosto přesná. Mohu jen doporučit a poděkovat. 

Mgr. Iva Sedláčková

Jsem pedagog a jen pro zajímavost, po telefonu,  jsem si vyzkoušela schopnosti paní Ivany Reginy Kupcové Sádlové. K mému překvapení, aniž bych jí s čímkoli ze svého soukromí seznámila, určila s velkou přesností, v jaké situaci se nacházím.

Michaela Bričová

Před 3 lety se mi ztratil pejsek. Celá bezradná jsem proto oslovila paní Kupcovou Sádlovou, zda by mi nepomohla zjistit, kde se rodinný mazlíček nachází. Nebudu rozepisovat podrobnosti, ale po třech dnech jsme zatoulané štěně za její pomoci našli. Určila přesný směr panelové zástavby a dokonce přesné místo, kde se štěně nacházelo! Nedovedu si to vysvětlit, ale moc nám pomohla. Vím o ní, že již několika lidem v mém okolí pomohla a proto jsem ji tenkrát oslovila. Zjistila jsem, že její schopnosti jsou neuvěřitelné.    

Judr. Petra Jánošíková Ph.D.

Jsem dlouholetou klientkou paní Ivany Reginy Kupcové Sádlové. Z počátku jsem byla velmi skeptická i z důvodu profese, kterou mám. Po roce jsem však svoji skepsi zcela vyloučila.
Paní Ivana je nadána mnoha dary, nejenže přesně jasnovidně diagnostikuje, ale ovládá i mimosmyslové vnímání a telepatii.
Velmi jí děkuji za pomoc. Pomohla tam, kde vše ostatní selhalo a nefungovalo.  

Ing. Michal Fiala

Dobrý den, pracuji na úřadu městské části v Praze v odboru životního prostředí a dopravy a vyzkoušel jsem paní Ivanu Reginu Kupcovou Sádlovou, a i když jsem skeptik, k mému velkému překvapení tato dáma odtajnila svými věšteckými praktikami mojí minulost i budoucnost se naplnila. K tomu ještě na dálku našla i ztracené klíče.