Úplněk - využijte jeho sílu ke splnění vašich snů

26.05.2021

Dnes 26.5.2021 nám na obloze svítí úplněk. A to dokonce superúplněk. Co od něj můžeme očekávat, co dělat a naopak co raději nedělat, se dozvíte ve videu, které najdete pod článkem.

Já bych vám dnes chtěla připomenout, že úplněk je opravdu magický čas a dá se při něm udělat spousta věcí, které budou mít mnohem větší účinek než v jakékoli jiné dny.

  • Je ideální čas na očištění a nabití vašich drahých kamenů

Možná jste o tom, že by se drahé kameny čas od času měly vyčistit a dobít, už slyšeli, ale ruku na srdce, kdo z nás to dělá pravidelně? Měli bychom se polepšit, protože čím víc kámen používáme (např. šperk) tím rychleji ztrácí svou energii a jeho síla, kterou nám může předat, mizí. A přitom tento úkon nám opravdu zabere minimum času.

Kámen omyjte pod tekoucí vodou. Pokud máte ve svém okolí nějakou řeku či jiný zdroj přírodní tekoucí vody, vyhráváte jackpot, ale není to nutné, stačí samozřejmě voda z kohoutku. Poté ho na chvíli, třeba na dvě hodinky, ponořte do vody se solí. Poté ho vyndejte, znovu omyjte, osušte a dejte ho buďto úplně ven, pokud máte tu možnost nebo třeba na parapet k oknu. Můžete u něj i zapálit bílou svíci, ta je totiž nejvíce vhodná při očistných a ochranných rituálech.

  • Noc při úplňku je noc splněných přání

Nebojte se tedy provést nějaký malý rituál. Nebudu vám tu složitě popisovat různé rituály, to si řekneme jednotlivě a podrobněji třeba někdy příště.... Řeknu vám, jak si co nejjednodušeji přitáhnout do života ty správné energie pomocí správně zvolené barvy svíčky. Zjednodušeně by se dalo říci, že při úplňku zapálíte svíčku a v duchu nebo polohlasně vyřknete své přání. Druhou variantou je opět vybrat správnou barvu svíčky a poté, co jí zapálíte, napíšete své přání na kousek papíru, ten přeložíte a vložíte ho pod hořící svíčku. Pokud budete používat svíčky čajové, bylo by dobré nechat je dohořet, pokud budete používat svíce větší, nechte je hořet 2 hodiny. Doporučuji dělat vždy jen jeden takovýto rituál. Pokud byste měli touhu si jich udělat více, můžete je provést i den před a den po úplňku.

Důležitá věc!!! Vaše přání by mělo být vždy pozitivní! Nepřejte nikdy nic špatného svému ex, milence vašeho přítele, sousedovi, šéfovi, ač vás to sebevíc napadá. Věřte staré čarodějnici, že by se to 100% otočilo proti vám!

Jaké barvy svíček tedy konkrétně použít?

Bílá - nejuniverzálnější barva. Barva ochrany a očisty. Pokud tedy chcete očistit a zároveň ochránit sebe, své blízké, své domovy zvolte právě bílou barvu.

Červená / růžová - barvy lásky, vášně a touhy. Pokud si chcete přivolat lásku do svých životů, sáhněte po těchto barvách. Červená zároveň přivolává odvahu a energii.

Modrá - barva klidu a pohody, trpělivosti, komunikace, podporuje proces léčení a umí zklidnit spánek.

Žlutá - barva sebedůvěry a štěstí. Vhodná třeba pro studenty a jedince, kteří se potřebují rychle naučit nové věci. Žlutá by se dala vyjádřit zvoláním: "Zvládnu to!"

Zelená - barva hojnosti a peněz. Tady bych doporučila - nepřejte si konkrétní částku, přejte si spíš "výsledek", to, na co byste například peníze použili.

Hnědá - barva vhodná pro vaše domácí mazlíčky. Podporuje jejich léčení a navozuje klid a pohodu. U lidí umí podpořit vůli.

Fialová - barva duchovna a mystiky. Tato svíčka podpoří rituál, který vykonáváte. Takže pokud ji máte, zapalte ji. Ale nebojte, není nutná....

Vy, kdo mě sledujete, jste si už určitě všimli, že vždy říkám, že barvy jsou v našich životech opravdu důležité a neprávem opomíjené. Kdyby vás zajímalo, jaké barvy byste měli do svých životů přidat právě vy, a kterým se naopak vyvarovat, podle vašeho temperamentu, dovolím si upozornit na mé cd "Zázračný svět barev", které najdete tady na mých webových stránkách v eshopu.

Přeji vám všem, kteří úplňky nesnášíte zrovna nejlépe, krásnou klidnou noc a pokud byste náhodnou nemohli spát, máte tu ode mne návod, jak onen noční čas vyplnit... 

Vaše Ivana Regina