Představuji vám novou možnost výkladů - již od 1.4.2021

22.03.2021

Dnešní doba je uspěchaná, stále okolo sebe slýcháváme, že nikdo na nic nemá čas. Všichni chtějí mít vše bez čekání, bez složitého objednávání, zkrátka hned, tady a teď.

A nejen díky tomu jsem se rozhodla zřídit si novou telefonní linku, na které mě můžete zastihnout od 1. dubna 2021 každý den, vždy mezi 18 a 21hod. Nemusíte mi předem volat a složitě se mnou hledat vhodný společný volný termín pro váš výklad. Pokud vás cokoli trápí, s něčím potřebujete pomoci, poradit, stačí jen vytočit telefonní číslo 906 50 50 50 a můžeme se vám na vše podívat. Cena hovoru na této lince je 50,- / minuta. Na této lince nemám zřízenou žádnou čekající smyčku, která by vás obírala o peníze. Rozhodně zde neuslyšíte, nezavěšujte, jste v pořadí. Pokud by se stalo, že se dovolal někdo před vámi a já s ním mluvím, vám se ozve klasický obsazovací tón a vy se zkrátka nedovoláte. Tedy nemusíte mít strach, opravdu zaplatíte jen za minuty, které s vámi provolám já sama... Ano, to, že se dovoláte mně a ne nějaké, pro vás bezejmenné kartářce, je doufám samozřejmostí.

Doufám, že jsem vám svou novou službou udělala radost a budu se na vás těšit každý den od 18 do 21hod s telefonem u ucha.

Vaše Ivana Regina