MOJE TVORBA

Na této stránce najdete pouze knihy, CD a DVD, které jsou momentálně dostupné a tudíž si je můžete objednat.         Tajemství pro vás            cena: 299,-

Kniha plná neuvěřitelných, ale  skutečných příběhů mne a mých klientů.

Zároveň v této knížce najdete jednoduchý snář k rychlému vyložení vašich snů.

"Dej to pojistit hned, ten sen neznačí nic dobrého." Podívala se na mne trochu vystrašeně, ale neodporovala. Při dalším povídání o snech jsem dopily kávu a rozloučily se jako vždycky - velmi srdečně. Po půl roce mi moje bývalá kolegyně oznámila, že i přes velké manželovy protesty nechala tu chalupu pojistit a před týdnem ji, bohužel, někdo vykradl. "Takže ten sen byl o tom pojištění?" zeptala se mě úplně vážně, až mi to přišlo legrační. "Ne, o ztrátě, a ty jsi rychlým jednáním alespoň něco zachránila. Pojišťovna vám vrátí alespoň část." Ačkoli se jim už nikdy nevrátí některé věci z rodinného dědictví, částka, kterou dostali od pojišťovny, je velmi potěšila.

        Já a moje trapasy...                     cena: 360,-

Kniha, jejíž název je asi všeříkající...
Jsem jedinec přitahující trapasy, jako nikdo jiný, koho znám. Stalo se mi jich už tolik, že jsem se rozhodla sepsat knížku jen tak, pro zasmání. Je plná humorných... jak pro koho... příběhů, které se mi opravdu staly...
Chcete-li mne poznat i jinak než jako čarodějnici, máte příležitost...

Autobus jsem stihla. Lehce orosená, dusící se, protože dáma přece nefuní jako sentinel, takže jsem se snažila dýchat pouze nosem, což po tom sportovním výkonu zrovna dvakrát nešlo, jsem dokonce vybojovala místo k sezení. Začala jsem si prohlížet svoje spolucestující. Samí obyčejní lidé a dvě jeptišky. Obě jeptišky mě upřeně pozorovaly. Trochu jsem znervózněla, přece jenom na mne nezírají jeptišky každý den. Porovnala jsem si klopy u kožené bundičky, prohrábla si vlasy. Určitě zrovna tyhle dvě jsou per plex z toho, co máš na sobě... prolítlo mi hlavou a zastyděla jsem se. Sklopila jsem oči a v tu chvíli mi došlo, proč si mě tak zkoumavě prohlížely. A nejen ony. 


                      Přivolání štěstí                                         cena: 299,-

Štěstí bychom chtěli mít všichni...s ním je život, tak nějak jednodušší...

Zdraví, láska a peníze, tři nejdůležitější věci, které ve svých životech řešíme. Zelená, červená a modrá, barvy vyjadřující tyto tři důležité věci. Právě proto vzniklo toto CD ve třech barevných variantách. Pro maximální působení energií, pro vás sama ručně vybarvuji čtyřlístek na přebalu při magickém rituálu, buďto na zdraví, lásku nebo peníze. Máte-li zájem o přivolání štěstí v lásce, objednávejte červenou barvu, pro zdraví zelenou a pro finance modrou. 

Můžete pozitivně ovlivnit svůj život...


            Zázračný svět barev                    cena bez amuletu: 370,-                   cena s amuletem: 450,-

Při poslechu tohoto cd, mimo jiné, zjistíte, jak moc důležité jsou barvy v našich životech. Kterými byste se, konkrétně vy, měli obklopovat nebo naopak se jim vyvarovat. 

Součást tohoto cd je i rituál Očištění osudu, který s mojí pomocí, zvládnete i vy sami v domácích podmínkách. 

Zároveň vám k tomuto cd nabízím i magický amulet, který vám pomůže harmonizovat čakry, což pomáhá od různých neduhů, ať už psychických tak fyzických (amulet není podmínkou při koupi cd). 

A pomyslnou třešničkou na dortu je fakt, že samotné cd vám může posloužit jako antistresová omalovánka. 

             Ochranný magický rituál                                     cena: 299,-

Dnešní doba je hektická, rychlá, jsou na nás kladeny přehnané požadavky, nereálné cíle. 

Přichází stres, únava, strach, frustrace, vyhoření...

Nenechte se těmito negativními stavy převálcovat!

Projděte, klidně opakovaně, s mojí pomocí, ochranným magickým rituálem. 


OBJEDNÁVAT MŮŽETE ZDE

Vyplňte všechny potřebné údaje a já vám objednané zašlu na dobírku

Uvedená cena je bez poštovného a balného.