CO JE U MNE NOVÉHO...

Srdečně vás všechny zvu na můj výukový seminář, který se bude konat v sobotu 23. listopadu 2019 od 11hod v Kozolupech u Plzně.

Dovolte mi pozvat vás "do školy". Často říkám, že to "cosi" mezi nebem a zemí, vlastně umíme všichni. Bohužel, málokdo s tímto darem umí smysluplně zacházet. Pojďte to změnit! Nechte si ukázat, jak v sobě probudit energie, kouzla, čáry, říkejte tomu jak chcete, které vám budou ku prospěchu v běžném životě. Naučte se naslouchat svému vnitřnímu...

Prázdniny nám skončily, děti nastoupily do školek a do škol, tedy i já začínám opět pravidelně dojíždět do Prahy. Čeká mě má milá kolegyně Karolína v Rádiu Dechovka, v pravidelném pořadu, vždy v úterý od 10-11hod, a tím pádem se těším na všechny z vás, kteří se rozhodnete, poté odpoledne, se mnou osobně setkat při výkladu na Žižkově...Objednávat...

Váš všechny, které zajímají věci mezi nebem a zemí a toužíte některé z nich poodhalit nebo se je i dokonce naučit ovládat, srdečně zvu na můj další výukový seminář u mne doma v Kozolupech u Plzně, který se koná v sobotu 10.8.2019 od 11 hod.

Po vašem naléhání, jsem se rozhodla uspořádat pro vás výukový magický seminář i v jiné lokalitě než je Praha. Tentokrát v kraji mém, Plzeňském.

Nabízím vám možnost, s mojí pomocí, nahlédnout do tajů výkladových praktik.

Dohodla jsem se s týdeníkem Sedmička na spolupráci, z čehož mám samozřejmě radost. Takže pokud vás zajímá co vás v jednotlivých týdnech čeká, každý čtvrtek si kupte právě tento časopis.